Tek Başına Otobüs Yolculuğu Yapmak

Tek Başına Otobüs Yolculuğu Yapmak

Otobüs yolculukları uzun olmasının yanı sıra bazen ekstra nedenlerden dolayı gitmek istemeyebiliriz. Tek başına otobüs yolculuğu yapmak bunlardan birisi. 6-7 saat sürecek olan bir yolculuğa tek başımıza çıkmak istemeyiz. Bu yolculuğu yapan kişiler ise neler yaşadıklarını ve yolculuklarını nasıl daha çekilebilir hale getirdiklerini yazmışlar.

Tek Başına Otobüs Yolculuğu Yapmak

Otobüs bileti aldıktan sonra başlayan otobüs yolculukları hem keyifli hem de sıkıcı geçebiliyor. Bazı kullanıcılarda bu konu hakkında yorumlar yapmış. Eğer nasıl daha keyifli hale getirebilirim diye merak ediyorsanız Keyifli Otobüs Yolculukları yazımıza da bakabilirsiniz. Bazı yolcular yanındaki kişiyi eğer tanımıyorsan zor bir yolculuk olabileceğinden bahsetmiş. Otobüs seferleri bazen böyle olabiliyor.

“Yanındakiyle muhabbete girmekten kaçınmanın oldukça zor olduğu yolculuktur. kahvemi dökeyazınca kulaklığımı çıkarmış bulundum bir an. işte sonra oğlu kimya mühendisiymiş, evleri deniz manzaralıymış, yükseklik korkusu varmış falan. kibar olayım diye uzatmıycan, yakalansan da kısa kesicen. zapturapt altına alıverirler alimallah. çok ince bir çizgisi var onun, molaları beraber geçirmeye kadar gider sonra. hadi bakalım kolay gelsin.” Buna benzer diğer yorumlar için Otobüs Yolculuğu Anıları yazımıza bakabilirsiniz.

Yolculuğa başlamadan önce mutlaka en uygun otobüs bileti araştırmalısınız. Bunun için otobüs bileti bul veya otobüs bileti sorgula gibi aramalar yapabilirsiniz. Sadece bir kaç dakika araştırma ile oldukça iyi fiyatları karşılaştırarak sizin için en doğru seçimi bulabileceksiniz.

yan koltuğun boş kalması için binene kadar dua etmektir. bindikten sonra bile her otobüse gelen kişiye “no’lur benim yanım olmasın bu” demektir. aşırı çenebaza denk gelinirse o 8 saat işkenceye dönüşür. onun harici “merhaba, iyi yolculuklar” gibi cümleler sarf edilebilir pekala. duygusal bir insan olmamakla birlikte ne zaman tek başıma yolculuk yapsam kulağımda müziğimle dalar giderim o çayırlara, dağlara, taşlara… benim açımdan dezjavantajı molalarda tek başıma oturmaktan çok sıkılmam, yanımda uyuyanın hele kiloluysa üstüme yığılıp beni cama yapıştırması ya da yanımdakinin 8 saat telefonla bir fiil arkadaşıyla çene çalmasıdır ki delirtir insanı. bir arkadaşla otobüs yolculuğu gibi yoktur.” Daha fazlasını okumak isterseniz tüm yorumlara Ekşi Sözlük sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ucuz otobüs bileti bulmak isterseniz yine yukarıda bahsettiğimiz şekilde aramalar yapmanızda fayda var. Karşılaştırma yapmak her zaman daha iyi olacaktır. Bazen bu biletleri Gündüz Otobüs Yolculuğu için bulabilirsiniz. Bazen de Uygun Otobüs bileti bulmak zor olabilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey otobüs firması için bilmeniz gereken ayrıntılar olacaktır.

Hakkında OtobusBileti

Bir cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak. Required fields are marked *