Otobüs Yolculuğu Anıları

Otobüs Yolculuğu Anıları

Şehirler arası otobüs yolculukları uzun sürdüğü için zaman zaman güzel, komik ve eğlenceli olaylarda meydana gelmektedir. Otobüs yolculuğu anıları her zaman anlatılacak güzel hikayeler olmuştur. Sık sık otobüs yolculuğu yapıyorsanız mutlaka anlatacak bir hikayeniz vardır. Biz de sizin için diğer yolcuların eğlenceli anılarını derledik.

Otobüs Yolculukları Anıları

Ekşi Sözlük üzerinden bir çok kullanıcı otobüs bileti aldıktan sonra başına gelen olayları tek tek anlattı. Bunun öncesinde Uzun Otobüs Yolculukları hakkında bilgi alırsanız daha iyi olabilir. Bir kullanıcı başına gelen ve otobüs saatlerini karıştırması ile devam eden olayları analtmış;

aydın bodrum ve bodrum aydın arası geçen yaz gerçekleşen yolculuğum. bilet gidiş dönüş alınmıştı. bodruma indim ve ofise girip döneceğim günün biletini aldım. geri dönüş günü gelip çatmıştı. saat 19:30 hareket saatli otobüsteyim köpeğim kafeste bunaldı diye onu gezdirirken otobüsü kaçırma ve saat 20:00 ye bilet alış. şurda bir bira içeyim derken saat 20:00 deki otobüsü kaçırış. 21:00 e tekrar bilet alma köpeğimin mamalarını terminaldeki sokak köpeklerine yedirirken oynanan oyunun uzaması ve otobüsü yine kaçırma 21:30 a tekrar bilet al. ve salaklığın daniskası 21.30 diye aldığın biletin aslında 21:15 otobüsü olması :)) istediğim firmadan başka otobüs kalmayınca o malum firmaya gitme son otobüste yer var saat 22:00 otobüsün önünde dikiliyorum süpriz köpekle binemezsiniz :)) yalvar yakar olma o kadar yalvarmışım ki muavin köpeğime bir bardak soğuk su ikram etti bu durumu facebookta paylaştığımda şöylede bir not düşmüştüm ” lisede pantolon giymeyi unutup evden çıkmam ve aynı zamanda anahtarıda evde unuttuğum günden beri kendimi hiç bu kadar salak hissetmemiştim” lise arkadaşımdan mesaj lan olum ne adamsın madem pantolon giymedin anahtarı da unuttun tamamda okula niye öyle geldin…..” Bazı olaylar aslında Otobüs Yolculuğu Hakkında Bilgiler olmadan meydana geliyor. Bir kaç bilgiyi bilmemiz bize yolculuklarda yardım edecektir.

Ucuz otobüs bileti aldıktan sonra başına olaylar gelen bir çok yolcu da mevcut. En uygun otobüs bileti bulduktan sonra firmaların gazabına uğramış ve biletleri farklı koltuk çıkan yolcular da oldukça fazla. Ekşi Sözlük’te dumur olaylar başlığı altında da hepsi yazılmış.

Otobüste başınıza hangi olay gelirse gelsin haklarınızı bilmek mutlaka sizi daha rahat hissettirecektir. Otobüs Yolculuğunda Yolcu Hakları ile size bunları derledik. Bunun dışında Otobüs Yolculuğu İçin 9 İpucu size bilmeniz gereken ayrıntıları söyleyecektir.

Hakkında OtobusBileti

Bir cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak. Required fields are marked *